Pręty

Zbrojenie kompozytowe

Silesia Modern

Przez wiele lat działaliśmy w branży budowlanej jako dwie odrębne firmy, które obecnie zjednoczyły swoje siły pod wspólnym szyldem Silesia Modern. Jako lider usług dla budownictwa ustawicznie rozszerzamy swoją ofertę, aby dorównać światowym technologiom.
Naszą firmę tworzy młody zespół, który posiada w sobie motywacje do wdrażania nowych rozwiązań w szeroko pojętej branży budownictwa. Przerodziło się to we współpracę z wieloma sektorami rynku, począwszy od górnictwa, przez budownictwo wodne aż po tradycyjne projekty zawierające innowacyjne elementy w konstrukcjach. Pozycja na rynku oraz otwartość na nowe doświadczenia zaskutkowały zawarciem współpracy z jednym z czołowych producentów zbrojenia kompozytowego na świecie, którego nasza firma jest generalnym przedstawicielem na polskim rynku. Firma posiada zaplecze oraz wsparcie spółek wliczających się w nasze konsorcjum, natomiast siedziba znajduję się w Chorzowie.
Dział handlowy w połączeniu z działem szkoleniowym w szerokim zakresie jest w stanie dostarczyć oraz przeszkolić inwestorów decydujących się na zmianę tradycyjnego zbrojenia elementów betonowych na pręty kompozytowe.
Nasza firma ma doświadczenie w budowaniu przy użyciu wyżej wymienionych materiałów, przy czym jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, która w ten sposób wykonuje inwestycje i posiada niezbędne dokumenty oraz rekomendacje.
Otwarcie dodatkowego działu i stworzenie zespołu było poparte fascynacją oraz silnym przekonaniem, że w Polsce rynek kompozytowy będzie dynamicznie się rozwijał i dojdzie do poziomu takiego jak jest np . W Stanach Zjednoczonych lub Japonii.

Jako solidny Partner każdej inwestycji gwarantujemy:

najwyższą jakość
konkurencyjne ceny
terminową i krótką realizację zamówień
transport

Dodatkowo dystrybutorzy, konstruktorzy, inwestorzy czy projektanci decydujący się na współpracę z naszą firmą oprócz wsparcia od strony szkoleniowej mogą liczyć na korzyści materialne płynące z umów prowizyjnych.
Wysoko rozwinięta logistyka oraz dostępność towaru gwarantują szybką realizację nawet najbardziej wymagających zamówień.
Misja firmy:

Nasza wizja zakłada tworzenie wysokiej klasy rozwiązań w dziedzinie nowoczesnej technologii budowlanej, a zrównoważony rozwój chcemy połączyć z dobrą organizacją. Jest to warunkiem zapewnienia wzrostu wartości spółki, a jednocześnie wypełnienia misji zmiany świadomości i podejścia do budownictwa w Polsce.
Otwarty umysł towarzyszy konstruktorom z którymi współpracujemy i wprowadzamy nowe rozwiązania do projektów. Ich rola jest kluczowa w czasach, w których nowe technologie stają się wyznacznikiem rozwoju.
Misją naszej firmy jest spopularyzowanie proponowanych rozwiązań oraz zmiana świadomości ludzi mających wpływ na nowe inwestycje. Uważamy, że tworzywa sztuczne to przyszłość w branży. Przede wszystkim z uwagi na fakt większej wytrzymałości oraz zalet wynikających między innymi z mniejszej szkodliwości na środowisko lub też samej lekkości i odporności materiału.
Pręty kompozytowe spełniają światowe normy z zakresu budownictwa

Naszym Klientom zapewniamy bezpłatną konsultację i profesjonalne doradztwo techniczne.

Zbrojenie kompozytowe
1 vote, 5.00 avg. rating (93% score)
Previous article
Pręty kompozytowe
Next article
Jak sprostać wymaganiom nastolatka?
About the author