Pręty

Dywaniki

Dywaniki – choć często bagatelizowane – potrafią ożywić lub stonować wystrój pomieszczenia, wprowadzając szczyptę ciepła oraz melancholii. Przyjemny zamiennik ogrzewania podłogowego, które nie zrujnuje naszego domowego budżetu. Możemy dowolnie zmieniać jego lokalizację, dopasowując do kolorów dodatków czy płytek. Możliwości kolorystycznych mamy naprawdę sporo, a ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Inaczej wygląda kwestia doboru materiału, bowiem w łazience panuje specyficzny mikroklimat, więc nie wszystkie rozwiązania nadają się do tego pomieszczenia. Warto zwrócić uwagę, aby spód dywanu był wyłożony gumą, która działa antypoślizgowo. Jeśli chodzi o konkretny rodzaj materiału, to w łazience świetnie spisuje się zarówno bawełna, jak i akryl.

Nie musimy się obawiać o zachowanie czystości naszego dywaniku, bowiem większość z nich można śmiało prać w automatycznej pralce, a w wyjątkowych sytuacjach można czyścić ręcznie.

Producenci dywaników podają kluczowe informacje dotyczące temperatury i programu prania. Zazwyczaj niewskazane jest wirowanie.

Polecane przez nas dywaniki znajdują główne zastosowanie w łazience, ale można dopasować je również do innych pomieszczeń w szczególności do kuchni i przedpokoju.

Dywaniki
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Previous article
Dywanik w łazience – modny i przydatny dodatek
Next article
Dywan Shaggy wart uwagi!
About the author