Wierzchlas. Gmina zainteresowana OZE

W związku z zamiarem przystąpienia przez Gminę Wierzchlas do projektu unijnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego, zainteresowani mieszkańcy mają możliwość pozyskać informacje na specjalnie zorganizowanych spotkaniach.

Do udziału w spotkaniach informacyjnych, które odbędą się w środę, 25 października, zaprasza Krzysztof Bednarek, wójt gminy Wierzchlas.

– Szczegółowy zakres określony zostanie po spotkaniu z mieszkańcami oraz zebraniu deklaracji uczestnictwa i wszystkich niezbędnych dokumentów. Na spotkaniu zostaną przedstawione zasady działania instalacji, możliwości montażu, oraz kwestie dotyczące uczestnictwa w projekcie- informuje włodarz.

Pierwsze ze spotkań odbędzie się o godz. 16.30 w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Wierzchlesie. Kolejne natomiast o godz. 18.30  w Szkole Podstawowej w Mierzycach.

– Projekt polegał będzie na budowie różnych rodzajów instalacji OZE na budynkach mieszkalnych, w tym: kolektorów słonecznych i instalacji fotowoltaicznych- dodaje wójt Bednarek.

Możliwość dofinansowania to 85 proc. kosztów kwalifikowanych.

2,077 total views, 60 views today

Napisane przez
Więcej autorstwa Natalia Ptak

32-latek najechał na zaparkowanego mercedesa

25 października tuż po północy, na drodze  S8  w miejscowości Niwiska w...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz