Wieruszów. Zniszczył samochody i poszedł popełnić samobójstwo…

 

Auta z powybijanymi szybami, a także uszkodzonymi elementami karoserii i oświetlenia zostały znalezione przez policjantów około godziny pierwszej w nocy, na jednym z osiedli w Wieruszowie. Policjanci natychmiast zajęli się tą sprawą.

-Dzięki dobremu rozpoznaniu środowiska szybko ustalili, że umyślnego uszkodzenia pojazdów mógł dopuścić się 34 – letni mieszkaniec powiatu pajęczańskiego. Mężczyzna po wcześniejszym zażyciu w nadmiernej ilości leków z zamiarem popełnienia samobójstwa ukrył się w jedynym z kompleksów leśnych w gminie Wieruszów- relacjonuje Damian Pawlak.

Bez większych problemów odnaleźli desperata, który przyznał się do uszkodzenia  samochodów. Jak wyjaśniał policji, zrobił to, bo nie może pogodzić się z rozstaniem z właścicielką jednego z uszkodzonych aut. Właściciel vw golfa oszacował wartość uszkodzeń w swoim pojeździe na 4 tys. złotych. Wartość uszkodzenia vw passata jest ustalana. 34 – latek po odnalezieniu trafił do szpitala, skąd po zwolnieniu usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia oraz gróźb karalnych, których miał się wcześniej dopuścić względem pokrzywdzonej.

Za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci wyjaśniają dalsze okoliczności tego zdarzenia. Czynności nadzorowane są przez Prokuraturę Rejonową w Wieluniu.

fot KPP Wieruszów

5,653 total views, 60 views today

Napisane przez
Więcej autorstwa Natalia Ptak

Rząśnia. Festiwal mini siatkówki już 4 czerwca

Festiwal Mini Siatkówki Plażowej organizowany jest przez LKS Czarni Rząśnia. Patronat nad...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz