Tyble. Dwa tragiczne wypadki na 123 km S-8. Dwie osoby poniosły śmierć na miejscu

17 października, tuż po godzinie 1, na 123 km drogi ekspresowej S 8 w Tyblach w powiecie wieruszowskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku.  Według wstępnych ustaleń policji, 37 – letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu oleśnickiego, podróżując jako pasażer  w samochodzie dostawczym marki Ford Transit, z nieustalonych do chwili obecnej przyczyn wypadł podczas jazdy z pojazdu. Mężczyzna poniósł  śmierć na miejscu.

-Kierujący fordem transitem, 36 – letni mieszkaniec powiatu oławskiego w chwili wypadku był trzeźwy- informuje Damian Pawlak, rzecznik prasowy KPP w Wieruszowie.

Okoliczności wypadku wyjaśniają wieruszowscy policjanci. Czynności nadzorowane są przez Prokuraturę Rejonową w Wieluniu.

Trzy dni wcześniej, 14 października, również w Tyblach, na 123 km S-8, śmierć na miejscu poniósł  57-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego. Mężczyzna zginął o godz. 1.20 w nocy, potrącony przez autokar. Jak informuje wieruszowska policja, z niewyjaśnionych przyczyn podróżował on pieszo po ekspresówce.  W tym przypadku również okoliczności tragicznego wypadku wyjaśniane są pod nadzorem wieluńskiej prokuratury.

fot KPP Wieruszów

4,038 total views, 60 views today

Napisane przez
Więcej autorstwa Natalia Ptak

Wieluń. Uwaga! Utrudnienia na Warszawskiej

Uwaga kierowcy! Na wysokości Era Park strażacy usuwają potężną plamę oleju. Ruchem...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz